Гвоздавський ліцей
Зеленогірської селищної ради

Соціально-психологічна служба

Акція "16 днів проти насилля"

З метою привернення уваги учасників освітнього процесу до проблеми насильства у суспільстві та попередження негативних явищ, що можуть призвести до насилля або спровокувати його вчинення в рамках акції «16 днів проти насилля» було проведено виховний захід, соціальним педагогом Довганюк Юлією Станіславівною, з учнями 6 класу.

14:51 03.12.2023

Акція "16 днів проти насилля"

Останнім часом надзвичайно загострилася проблема насильства, довготривалих агресивних проявів та третирування у міжособистісних стосунках підлітків, здійснюваних самими дітьми одне до одного. За своєю сутністю - це специфічна форма агресивної поведінки, при якій сильніший (авторитетний) учень (або учні) систематично переслідує іншого (слабкого). З метою профілактики булінгу, практичний психолог Карагаш Вікторія Ігорівна провела з учнями 4 класу пізнавальне заняття, де підняла актуальні питання сьогодення:

17:59 29.11.2023