Гвоздавський ліцей
Зеленогірської селищної ради

Нова українська школа

Аварія на Чорнобильській АЕС

26 квітня 2024 року виповнюється 38 років з дня найстрашнішої за наслідками, катастрофи минулого тисячоліття. Чотири букви - ЧАЕС - стали символом трагедії, яка доторкнулася до мільйонів людей, накрила їх крилом безжалісної радіації, перетворюючи свої жертви в безпомічних людей. До цієї трагічної дати з учнями 3класу було проведено Урок Пам'яті "Ми - Пам'ятаємо "

10:22 26.04.2024

1 квітня - Міжнародний день птахів

З чим у нас асоціюється перший день квітня? Перш за все це День гумору та сміху. Але це ще не все. Бо ж саме цього дня щорічно відзначається Міжнародний день птахів у рамках програми ЮНЕСКО “Людина і біосфера”. Чому ж саме першого квітня? Це не тільки річниця підписання міжнародної конвенції з охорони птахів, а ще й час, коли вони нарешті повертаються додому. Птхи зачаровують нас своєю свободою, співом, цікавою поведінкою.   А ще, вважаю досить символічним, що українська мова є майже синонімом до слова “солов’їна”, що означає – милозвучна, співуча, мелодійна. В цей день  учні 3 класу ознайомилися з історією виникнення свята  та створили  аплікацію "Лелека"

09:46 01.04.2024

Квест-гра "Веселі пригоди сніговика" ⛄

Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового Року🌲☃️,бо всі ми в душі є мрійниками і чекаємо на диво. Щоб підняти дітям настрій на новорічні свята класним керівником 1 класу Тоніною Т.С. було проведено 22 грудня квест-гру "Веселі пригоди сніговика⛄". Учнів було поділено на дві команди. На кожній зупинці були свої завдання – учні мали виявити творчість, кмітливість, швидкість,

15:48 22.12.2023

З прийдешнім Різдвом Христовим

Вітаємо з прийдешнім світлим святом - Різдвом Христовим. Наше святкове побажання просте: міцного здоров'я, безмежного щастя, благополуччя у домі. Нехай новий рік принесе усім мир та процвітання. Усі негаразди та страждання відійдуть у минуле, а попереду буде лише чиста дорога до світлого майбутнього.🐉🎄⛄❄️

15:44 22.12.2023